עברית   English  

חנויות ושטחים מסחריים


קבוצת ששון חוגי משווקת חנויות להשכרה בבניינים שבבעלותה, במיקומים האטרקטיביים ביותר באזור המרכז. לקבוצה חנויות להשכרה ושטחי מסחר במגדל ששון חוגי היוקרתי ברחוב אבא הלל סילבר 12 ברמת גן ובבניין ברחוב מדינת היהודים 60, בלב הרצליה פיתוח. כאן תמצאו מידע אודות שטחי החנויות, פרופיל שוכרים קיימים ומידע בנוגע לשטחים הפנויים להשכרה.

חנויות להשכרה במגדל ששון חוגי ברמת גן
מיקום מושלם ללקוחות
במגדל ששון חוגי שבנייתו הסתיימה במהלך שנת 2009, חנויות להשכרה ושטחי מסחר הממוקמים על עורק התנועה שוקק החיים של ציר אבא הלל ברמת גן. לקוחות החנויות נהנים מחניה בחניון המגדל כמו גם גישה מתחבורה ציבורית. במרחק הליכה ישנן עשרות מסעדות ובתי קפה כמו גם בתי דואר וכל סניפי הבנקים.

חנויות להשכרה בבנין ששון חוגי בלב הרצליה פיתוח
במתחם בניין ששון חוגי בהרצליה קומת מסחר בה חנויות להשכרה.
השטחים מיועדים להתאמה custom made לפי רצונה של החברה השוכרת וצרכיה. שטחי חנויות להשכרה ואזורי מסחר מתחילים מ- 100 מ"ר.

שוכרים איכותיים
קומת המסחר מאופיינת בחנויות דגל ואולמות תצוגה של חברות עיצוב בינלאומיות בהן אולם התצוגה של בית פיטרו Boche Bobois Paris המשתרע על פני שטח של 1,500 מ"ר. נציגות בלעדית של האקר גרמניה לעיצוב מטבחים, קריסטין, המתמחה ביבוא בדים, וילונות וטפטים לעיצוב הבית ובית רנבי - המרכז לעיצוב הבית, חברה המייצרת ומשווקת מוצרי טקסטיל וכלי בית בינלאומיים.

חנייה בשפע וגישה נוחה לחנויות
קומת הקרקע בה ממוקמות חנויות המיועדות להשכרה, נגישה מאוד ללקוחות שנהנים מחניון עילי ותת קרקעי בבניין, כמו גם שפע של מקומות חניה לאורך חזית הבנין בצמוד לחנויות. יש גישה מצוינת ונוחה לחנויות מכל אזור התעשיה ובסמוך מבחר מסעדות ובתי קפה לנוחות הלקוחות.
שטחי חנויות להשכרה ואזורי מסחר מתחילים מ- 100 מ"ר.

חנויות להשכרה במגדל ששון חוגי בקריית מטלון בפתח תקווה
בקריית מטלון בפתח תקווה, הולך ומסתיים מגדל משרדים מתקדם בו ישכנו חברות היי – טק מקומיות ובינלאומיות. המגדל יתנשא לגובה 20 קומות ויכיל קומת מסחר וחניון תת קרקעי בן 4 קומות בשטח כולל של 60,000 מ"ר. המגדל יבנה במיקום ייחודי על מגרש פינתי ברחוב המגשימים פינת רחוב השילוח בכניסה לפתח תקווה מציר ז'בוטינסקי.
לפרטים אודות השכרת שטחים ציבוריים במגדל, פנו אלינו ונשמח לסייע.

יצירת קשר
03-7515432
מלא/י פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם:
נושא
שם מלא
טלפון
דוא"ל
הודעה
אנא המתן...
יש למלא כראוי את השדות באדום

כל הזכויות שמורות © קבוצת ששון חוגי אודות| צור קשר
Internet Fullpower Site By Internet Fullpower בניית אתרים