עברית   English  

מגדל חוגי oneבשער הכניסה לפתח תקווה, נמצא בתהליכי תכנון מתקדמים, מגדל המשרדים החדיש והאטרקטיבי ביותר לחברות היי – טק בפתח תקווה.

אודות המגדל
עם סיום בנייתו, יתנשא המגדל לגובה 22 קומות ויכלול גם קומת מסחר רחבה וחניון תת קרקעי בן 4 קומות בשטח כולל של כ- 45,000 מ"ר.

מיקום המגדל
מגדל המשרדים יבנה על מגרש פינתי במיקום ייחודי ברחוב המגשימים פינת רחוב השילוח בקריית מטלון, בכניסה לפתח תקווה מציר ז'בוטינסקי.
המגדל ימצא מרחק שתי דקות נסיעה מכביש גהה, אך לא ישב ממש בקרבת הכביש, דבר שיקל על עובדי החברות ולקוחותיהן להגיע למגדל מכביש גהה בתוך דקות ספורות.

דרכי גישה
חברות היי – טק המחפשות משרדים להשכרה בפתח תקווה ייהנו מקרבה לכביש גהה (כביש 4) וכביש מכבים החדש. עובדים ואורחים שאינם מגיעים ברכב, יגיעו בקלות עם קווי אוטובוס מציר ז'בוטינסקי הנמצא מרחק 3 דקות הליכה ברגל מהמגדל.

טכנולוגיות חדישות מסוגן
מגדל המשרדים בפתח תקווה יבנה בטכנולוגיות החדישות ביותר, תוך דגש על מערכות תשתית ותקשורת מתקדמות מסוגן. מערכות אלו יתנו מענה לצרכים הדינאמיים של חברות היי - טק המחפשות משרדים להשכרה בפתח תקווה.

תכנון אדריכלי
את המגדל בפתח תקווה מתכנן  אדריכל גידי בר-אוריין, ממובילי האדריכלים בישראל.

שטח קומת משרדים להשכרה בפתח תקווה
מגדל המשרדים יהיה בנוי משטחי משרדים להשכרה ולמכירה בגדלים שונים.
חלק מקומות יהיו בשטח של 1,000 מ"ר ויהיו קומות רחבות ששטחן יעמוד על 2,000 מ"ר עבור חברות המעוניינות לרכז את כל הפעילות בקומה אחת.

לאתר הפרויקט: www.hogi-one.co.il 

 

 

יצירת קשר
03-7515432
מלא/י פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם:
נושא
שם מלא
טלפון
דוא"ל
הודעה
אנא המתן...
יש למלא כראוי את השדות באדום

כל הזכויות שמורות © קבוצת ששון חוגי אודות| צור קשר
Internet Fullpower Site By Internet Fullpower בניית אתרים

בינוי פלוס     משרדים להשכרה ברמת גן     חנויות להשכרה ברמת גן     משרדים להשכרה בהרצליה פיתוח     משרדים להשכרה בפתח תקווה