עברית   English  

מערכות תשתית


מגדל ששון חוגי הינו בניין המשרדים המתקדם מסוגו בלב גוש דן. המגדל האולטרה מודרני תוכנן על ידי יסקי – מור סיון, משרד האדריכלים הגדול בישראל, על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר. מגדל ששון חוגי מצויד במערכות תשתית חדישות ביותר הנחשבות למילה האחרונה בתחומי מיזוג האוויר, חשמל, מים, תקשורת, טלפוניה, אינסטלציה, בטיחות וביטחון.

מערכת בקרת מבנה
מרכז העצבים של המגדל מופעל על ידי מערכת מחשב בטכנולוגיה מתקדמת על ידי בקרים שיודעים לקבל ממערכות התשתית במגדל נתונים בזמן אמת.

מערכות מיזוג אוויר
מערכת מיזוג אוויר חדישה המאפשרת שליטה נפרדת על מיזוג האוויר בכל חדר ופועלת במקבצים של 12 שעות. בנוסף יש אפשרות למיזוג 24/7 מגובה בגנרטור.

מעליות   Destanition
במגדל 7 מעליות תוצרת חברת מיצובישי הפועלות בשיטת Destination : הן מהירות, שקטות, חכמות, מהודרות ומייעלות את זמני העלייה למשרדים.

בטיחות
במגדל מותקנת מערכת מתקדמת לבטיחות ואבטחה.

חשמל
תשתית החשמל פועלת בשיטת צובר הכוללת גיבוי גנרטור חירום ומערכת אל פסק מרכזית המאפשרת לעובדי המשרדים ושטחי המסחר להמשיך בשגרת העבודה גם אם יש קצר חשמלי או הפסקת חשמל יזומה.

מערכות תשתית נוספות
במגדל מערכת ספרינקלרים, מערכות גלאי אש ועשן, מפוחי שחרור עשן מהמגדל בזמן שריפה, מערכת אויר צח שמזרימה אויר נקי למשרדים, מערכות אוורור שירותים, בריכות מים ומערכות תקשורת מתקדמות.

חברת הניהול
על ניהול המגדל מופקדת "נכסי אריאל", חברת הניהול הגדולה בישראל. נציגי חברת הניהול עומדים לרשות הדיירים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

יצירת קשר
03-7515432
מלא/י פרטיך ואנו נחזור אליך בהקדם:
נושא
שם מלא
טלפון
דוא"ל
הודעה
אנא המתן...
יש למלא כראוי את השדות באדום

כל הזכויות שמורות © קבוצת ששון חוגי אודות| צור קשר
Internet Fullpower Site By Internet Fullpower בניית אתרים

בינוי פלוס     משרדים להשכרה ברמת גן     חנויות להשכרה ברמת גן     משרדים להשכרה בהרצליה פיתוח     משרדים להשכרה בפתח תקווה